ONG in domeniul social angajeaza o persoana care se va ocupa de activitati de secretariat

Cerinte:

• Absolvent de studii superioare, de preferinta umaniste
• Experienta in activitatea de secretariat
• Cunostinte limba engleza nivel mediu-avansat
• Cunostinte operare PC (Microsoft Word, Excel, Power Point, Outlook, internet)

Responsabilitati:

• Preluarea apelurilor telefonice si oferirea de informatii, transmiterea de e-mailuri, faxuri, documente scanate, scrisori, comunicate de presa etc
• Elaborarea diferitelor rapoarte, scrisori, procese verbale etc.
• Redactarea materialelor de promovare a imaginii ASCHF-R
• Mentinerea legaturii cu filialele organizatiei;
• Participarea la actiunile si evenimentele ASCHF-R
• Participarea la campanii de fundraising pentru proiectele sociale ale organizatiei (corespondenta cu sponsorii, redactarea si trimiterea contractelor de sponsorizare, redactare rapoarte de informare a sponsorilor privind activitatile desfasurate)

Beneficii:

• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Salariu fix
• Tichete de masa
• Decontare transport lunar
• Prime de Pasti si de Craciun
• Locatie semi-centrala

CV-urile pot fi trimise pe e-mailul: nationala@aschfr.ro pana pe 12 februarie 2019.