Innovative Consulting Generation SRL recruteaza 2 posturi de consilieri afaceri europene in vederea scrierii de proiecte si implementarii acestora, pentru clientii sai, companii private si institutii publice.

Candidat ideal:
- Experienta profesionala de minim 3-6 ani in scriere si implementare de proiecte europene nerambursabile; (vechime in munca – demostrabila prin contracte individuale de munca)
- Absolvent de studii superioare;
- Cunostinte de baza in domeniul economic/marketing/studii europene;
- Promptitudine;
- Spirit organizatoric excelent;
- Persuasiune;
- Bun negociator;
- Empatic;
- Bune abilitati de comunicare si abilitatea de a oferi consultanta clientilor.
- Cunostinte foarte bune de limba romana si engleza; (obligatoriu)
- Cunoștințe avansate a suitei MS Office

*Reprezinta un avantaj lucru cu institutii publice.

Descrierea jobului:
- Ofera consultanta in vederea completarii cererilor de finantare de tip Erasmus+, Progamul Dunarea, POR 2.1.A, POR2.2, finantari guvernamentale pentru IMM-uri, proiecte POCU, POCA,
- Colecteaza si inregistreaza informatiile necesare stabilite impreuna cu clientul; la nevoie se deplaseaza acolo unde este necesar si intermediaza discutii;
- Analizeaza datele si informatiile colectate si le prelucreaza pentru a fi introduse in documentele necesare planificarii, realizarii cererilor de finantare in functie de client;
- Realizeaza prezentari, fise de proiect pentru diferite oportunitati de finantare in vederea atragerii de noi clienti
- Urmareste ca in activitatile ulterioare de previzionare si/sau implementare obiectivele si strategiile decise sa fie puse in practica;

Progam flexibil, bonusuri la castigarea proiectelor, se poate opta si pentru remote-work, lucru la terti pentru o parte a progamului.
Salariu incepand de la 2000 lei net. Progam 6ore/zi-8ore/zi

Trimite CV-ul tau pe adresa team@icgbusiness.ro pana pe 15 Iunie 2019.

Links